dust8

Stalo se vám už někdy, že po vás chtěl někdo vidět jízdenku v autobuse?

Nejlepší odpověď
annas

Vstupuji předními dveřmi a průkazku ukazuji řidiči, když si kupuji jízdenkl
u. Netroufla bych si jet bez jízdenky, dost často kontroluje jízdenky revizor.

Věnuji pozornost tomu, kam jízdenku uložím, abych ji v v případě potřeby rychle našla.

Další odpovědi
Kepler

Kdysi jako študent jsem zdrhl revizorovi na Malovance. Na Strahově jsem byl rychleji, než ten autobus…:-)

Mp2

Revizory poznáš podle bundy, tašky, kšiltovky… Prostě vystoupíš když oni nastupuji..

Jako student jsem jezdil večer donu z brigády MHD…
Nastupovalo se jen přednimi dveřmi…
Vešel jsem do.busu, ukazoval jsem svoji kartu… Řidič koukal dopředu a absolutne mě ignoroval…
Při další jízdě jsem už jízdenku neukazoval a rovnou jsem si šel sednout.. V tom na mé řidič začal řvát, ať mu ji jdu ukázat nebo nevěděl :)

Vždy jsem se revizirovi vyhnul…
Ve vlaku jsem ukazoval vždy jízdenku na minuly měsíc s tím, že novou jsem měl pod ni…
Nikdy si nevšiml..

led

Je to bežné v hromadnej doprave…
Ale už sa mi zopárkrát stalo, že lístok nechceli vidieť. Prečo asi?