DDarent

► ► ► Stalo se vám někdy ◄ ◄ ◄

Stalo se vám někdy, že otázka byla uzamknutá a odpověď kterou uživatel označil jako nejlepší byla na 100% špatně a vy ste na 110% znali tu správnou???

Nejlepší odpověď
anonym

Za historii už častokrát a nedávno byla otázka na předčasné uzamykání otázek včetně živé diskuze.

Další odpovědi
arygnoc

jejda.

Berušinka

Myslím, že uzamknutá přímo ne, ale občas se vyskytne u otázky „špatná“ odpověď a má víc palců než ta správná … neřikám, že se to stává pořád, ale na pár už jsem jich narazila. Škoda – protože ty správné odpovědi jsou bez palců dole a nikdo(někdo) je už nečte.

panenka

jojo

Deli

Určitě ano. Ještě je možnost napsat to do diskuze, ale to málokdo čte…