Stalo se vám, aby v jeden den odešla zářivka, baterka v hodinách i meteor. stanici, jo a sousedka z drbů?

Nejlepší odpověď
gecco

Sousedka odešla a nebo ´odešla´??
___
Jo – podobnou náhodu jsem zažil nedávno, když mi

  • odešla pračka (to jsem se tu ptal, jak se rozebírá)
  • dvě žárovky ze čtyř v lustru
  • úsporka v lampě
  • praskla mi tkanička
  • a !_připálil_! jsem cibulku

!!!
Divnej den…
😉

Další odpovědi
orwell

Pominu-li zmiňovanou sousedku, tak se opět potvrzuje, že „zákon tří“ funguje!

marci1

Stalo se mi zrovna včera, že mi odešla žárovka, baterie v hodinách a sklenička (spadla chudinka na zem a byly z ní střepy). Další příděl štěstí ! 🙂

Luxx

poslední asi 3 dny mi blbne LED žárovka v pokoji
někdy se ani nerožne, někdy z ničeho nic zhasne.. a jindy svítí úplně normálně

johana 56

Stává se,rezervní baterka nebo zářivka se vždycky najde.
Když ale během jednoho dopoledne ‚odejdeˇ‘ pračka.lednička a vsavač (elektrika v pohodě),je to na infarkt.
Prádlo v pračce,lednička bez otevírání snad ještě chvíli vydrží,drobky posmetám.Obvolávám opraváře a ke vší smůle za dveřmi neodbytně zvoní sousedka,která teprve přichází…

briketka10

V jeden den to nebylo, ale taky žárovka, pak
TV už je opravená byla v záruce a notebook
ten musela jsem kupovat novej a ty mě odpálila
bouřka, ale neměla jsem je mít zapnutý v el. :((

Předtím MW Sharp, ale v záruce vadný panel,
jestli budou mít novej bude snad opravená, ale
pochybuju.

Jak to bylo s tou sousedkou ? Vzala si ji paní s
kosou či co ?

Ahá já hloupá po odpovědi Johany 56 už chápu, jak
to bylo s tou sousedkou byla u Tebe na drbech chtěla
zřejmě prozradit pověstný recept na klobásky žejo 😁

MirKop

Moje mamka tvrdí, že když se to po***e, tak se to ale pos… všechno

briketka10

Omlouvám se zase za zkomoleninu nicku johano 56 😁
Vážně vždycky zapomenu, kdo ho má malý a kdo velký chjo..

johana 56

..briketko,to neřeš,mně to číslo přidělili,nic nenadělám, je jedno jestli dohromady nebo zvlášť,malý nebo velký..Hlavní je,že sousedka víděla opraváře a odešla.
Možná to bylo jinak…aby se tazatel sousedky zbavil,dostala možná místo receptu hned proviant.Já jen polykám sliny a slzí mi oči nad miskou nastrouhaného křenu,co teď s ním -)

anonym

… já to mám malý, tedy nick. 🙂