Rokio

Stal bych stalkerem, pokud bych začal hromadit informace o Keplerovi? Mohl bych za to jít do lochu?

Pokud bych psal referáty o Keplerovi, vytvořil bych o něm prezentaci, nebo napsal příběh o tomto člověku, mohl bych jít do báně, jestli bych to dělal ve velké míře?

Odpovědi
zjentek

Můžeš napsat příběh třeba o mne, mně to vadit nebude, podpořím tě. A pokud bychom se v budoucnu třeba jakkoli nepohodli, tvůj lékař tě pravděpodobně nakonec ze všeho vyseká. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PepasAvalonu

Spousta lidí se zabývá Keplerem, píšou o něm referáty, shromažďují o něm informace, studují ho. Byl to slavný astronom. ;)