bolak

Stačí vám jeden budík?

Nejlepší odpověď
tom004

Ano, vzbudím se hned napoprvé

Málo možností.Nikdy jsem budík nepotřeboval.Dokáži bez problému vstát i po dvou hodinách spánku.Mozek je nejlepší budík.Stejně by nebylo co nastavovat.Žádný doma nemáme,telefony na noc vypínáme,a stejně do ložnice nesmí. 🙂

Další odpovědi
briketka10

Ne, zamáčknu a spím dál

probouzím se pak asi hodinku, budí mě dva mobily a pořádně nahlas s prodlevou 10 minut..

annas

Ano, vzbudím se hned napoprvé

Anketní otázky jsou nedostačující. Chybí alespoň třetí možnost … Na co mně má stačit jeden budík?

Já třeba kvůli vstávání vůbec budík nepotřebuji.

WeeBear

Ne, zamáčknu a spím dál

Kdybych měla nastaven jen jeden budík, tak sice vstanu, ale za poslední rok jsem si zvykla, že první budík mě budí 5.50, ten vypnu a spím, případně lenoším dál a pak vstávám až na druhý – 6.15, je to pro mě pohodlnější, protože nemusím vystřelit hned na první budík a zvonění druhého mě vytrhne už jen z polospánku. 🙂

rosinka

Ano, vzbudím se hned napoprvé

Až na malé vyjímky ano, protože nesnáším to posunování – o kousek. Ale na původní otázku, jestli mi stačí jeden, odpovídám – bohatě.

Jikra

Ano, vzbudím se hned napoprvé

MacChill

Ano, vzbudím se hned napoprvé

MILAN1961

Ano, vzbudím se hned napoprvé

fablen

Ne, zamáčknu a spím dál

nastavuji mobil i budík, pokud doma v noci manžel není, jistím se budíky třemi 🙂

WeJuNkA117

Ne, zamáčknu a spím dál

samicek333

Ne, zamáčknu a spím dál

a štve mě to

Tíšek99

Ne, zamáčknu a spím dál

A to je svatá pravda :o)

annas

To jsem byla tak škaredá? 🙂

bolak

🙂