Terryle

Jakou melodii máte nastavenou u buzení na mobilu?

A zprotiví se vám tím? Já si vždycky vyberu nějakou skvělou, optimistickou, pozvolna probouzivou, prostě ranní startovací písničku a pak mě štve, jak rychle se mi ne přímo zoškliví, ale už není tak optimistická jako dřív. Takže to bývá dilema – zpříjemnit si ráno a zároveň si zkazit požitek z písničky, nebo ne? :o) Hotová existenční otázka.

Dlouhou dobu jsem měla tuhle http://goo.gl/wGITG a poslední půlrok mám tuto http://goo.gl/AVLLy . Ale uvažuju, že si časem, až vyprchají teď momentálně nepříjemné vzpomínky, si hodím zpátky tu první, přece jen… písnička za nic nemůže a tahle je prostě úžasná.

Nebo si písničky nekazíte a máte jen nějakej drnčák nebo hlas?

A samozřejmě, když taková ranní otázka, tak i dobrý ráno a pěknej den! :o)

Odpovědi
hanulka11

Terryle myslím,že to je normální. že tě ta písnička přestala bavit/i když je krásná/ ale měla jednu neblahou povinnost …budit tě.A to sis asi řekla… už zase!!!!!! Já mám výhodu, že se budím sama ,takže nemám písničkovýho budíčka.
Přeji krásný den !!!!!!

BEAES

Já tam mám nastavenou pisen Mad World od Gary Jules, zatím se mi neomrzela, asi to bude tím, že mě mobil budí jen vyjímečně.

Elk

Jednou jsem si nahrál na mobil venku melodii Familly frost, tak to používám jako budíka.

Ella

Tak mě už asi čtyři roky každé ráno budí Nickelback a jejich Far Away. Zatím mě neomrzela a je dost hlasitá na to, aby mě probrala =) Krásný den!

http://www.you­tube.com/watch?v=j4y-RzVGrHg&ob=av2em

stana73

Já mám radiobudík,kde vidím i potmě,kolik je hodin.Stačí mi,když mám u sebe mobil celý den,do ložnice si ho neberu.Ale kdyby to bylo nutné,tak ho tam slyším.Navíc si myslím,že by neměl být v místnosti,kde spím.
Doplňuji:
Jinak mám v mobilu asi nejvíc písniček od P!nk

poa.li

Měl jsem zvuk zvonů, který jsem si nahrál jakousi neděli v pravé poledne v obci Polná ve vých. Čechách. Teď už naštěstí budík nepotřebuji. Není nad přirozený spánkový režim. Nezprotivilo se mi to. Míval jsem taky různé klidnější např. harmoniku z filmu Tenkrát na západě. Tu když teď slyším, vybaví se mi mrazivá rána, kdy jsem v pět vyzážel do mrazu a tmy, abych se nervoval v továrně s problémama, které jsem chtěl řešit jenom já. Tak to už tý melodii asi nikdo neodpáře. Hezký den…

anonym

já mám nastavenou melodii Já na to mám

iceT

Momentálně mám tuhle…

http://www.you­tube.com/watch?v=ClQep­FF-Sr0

občas je ale měním.

anonym

A ja nemam zadnou,vstavam sama od sebe,uz plno let.Mobilu jsem se zbavila-jsem svobodnejsi.O­travoval me od sameho rana,tak jsem skoncila s mobilem na dobro.A muj zivot je spokojenejsi a funguje jak ma.Sice se mi lidi divi,ale mne to nevadi.

GM

Šílenou, ani nevím, co to je a nechci vědět. Když to nemohu v rozespalosti honem vypnout, kočky nevědí kam mají vlítnout. Ale na buzení zabírá.

ten který je

Jelikož někdy dlouho ponocuju a ráno se mi těžko vztává,uvažuji o tomto zvuku na mobil.:-)
http://www.you­tube.com/watch?v=Bqu­IPYo7CQE&featu­re=related

ReHu

Já už dlouhou dobu mám tuto: http://www.you­tube.com/watch?v=Jne9t8s­HpUc&ob=av2el

Sice se budím až se vyspím do sytosti, ale někdy je budíček potřeba 🙂.
Lehounký úvod, a když se neproberu, pak se to rozjede a to mě probudí vždy 🙂.
P.S. ta první je na buzení příjemnější – dle mého 🙂.