Lgee

Spoustu lidí si zde krátí chvíle?

Nahlasovanim nezavadnych otázek, presto ze už maji 10 odpovědi? Jako nahlášení moji poslední nezávadné otázky, takový lidé by se měly jít léčit

Nejlepší odpověď
anonym

Nevíme jaké otázky, necitoval si ji … takže nemůžeme posoudit zda byla či nebyla „nezávadná“ … to je jen tvoje tvrzení a samozřejmě nelze očekávat, že někdo jako Lgee o vlastní otázce prohlásí, že je to absurdnost zralá na výmaz 🙂

Každý má na to přirozeně jiný pohled.

Řeš to s administrátorem pokud máš potřebu to skutečně řešit, ten jediný může nejen otázku vrátit ale i snížit bodový stav uživatele, který ji neoprávněně (dle tvého stanoviska) nahlásil, samozřejmě poté co posoudí zda to skutečně neoprávněné bylo. Pokud se takovému uživateli sníží bodový stav pod hranici nutnou k okamžitým výmazům, jeho kariéra mazálka tím skončí.

Další odpovědi
Klaproth

Nezávadnost či závadnost otázky je věcí názoru. Nahlašovateli se může zdát závadná. Je na adminovi, aby to posoudil.

hapiky

Záškvar se léčit nemůže, nejsou léky ani prostředky. Hloupost není léčitelná.