janek66

Společný oběd v restauraci,po objednání jídla čekáme cca 20 min.Přinesli jídlo a mně řekl že moje jídlo už není.

Co by jste udělali s číšníkem který vám není schopen říct dřív že vámi objednané jídlo není?

Nejlepší odpověď
Drap

Bohužel i takové věci se stávají. Co dělat ? Zavolat vedoucího....­...nebo majitele. I toto často pomůže. V každím případě se do takové restaurace nevracet a říct to všem známým.

Další odpovědi
hanulka11

zvedli bychom se a odešli a poděkovali za ochotu

anonym

Zeptala bych se ho , co mi muze ted nabidnout . ( pri pripadne dalsi objednavce – jidlo se slevou , nebo ten obed , ci piti zdarma ). Myslim si , ze to by neco vyreselo. -iv-

coco

Jak není? Na tuhle informaci netřeba čekat 20minut.Neschopný kuchař i číšník…