Drap

Spí se vám při úplňku hůře než obvykle ?

Nejlepší odpověď
anonym

Naopak jako vlkovi se mi spí při úplňku i lépe. Měsíc na mě žádný vliv nemá.

Další odpovědi
anonym

Podle kvality spánku úplněk poznám, ikdyž se nepodívám na oblohu nebo do kalendáře.
Spím v tom případě opravdu hůř. Někdy i 3 noci za sebou.

muhamed

ja usnu vzdycky, ale kdyz je uplnek tak teta nespi a musi si brat prasky na spani :D

vlk samotař

Nepoznám rozdíl, spím stále stejně /špatně/

Rocker

Spím dobře kdykoliv a kdekoliv.

Damiana

A jak! Nesnáším úplněk – má na mě mocný vliv. Špatně se mi spí, když usnu, tak mě za chvíli „šimrá“ v nose a chce si snad povídat, nebo co…protože se záhy probudím a dlouho nezaberu. Pak zevluji nad tabletem, sjíždím You Tube, jednou jsem dokonce zadělala chleba…Divím se, že nejsem náměsíčná! 🙂

nikolkap

Já spím úplně normálně.Nesle­duji,kdy je úplněk takže vlastně ani nevím…Ale většinou problémy se spaním nemám takže si myslím že spím normálně.