autacek

Spasí migranti naši ekonomiku? Prý, že jinak nebude na důchody. Ale kdo na ně vydělá, když většina migrantů nepracuje?

A co se týká zkušeností ze zahraničí, ani další jejich generace, flustrované svým sociálním postavením, na tom nebudou lépe. Nebylo by lepší podpořit spíše naše rodiče, aby se jim vyplatilo mít děti?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

…není migrant jako migrant >>> když se podívám na ukrajince, vietnamce a podobně, tak je makat vidim (oni migrují za prací) … problém je s uprchlíka (ti většinou prchaj před něčím, za vidinou snadného žití bez práce) …no, a pak jsou tu misionáři, ti stejně jako kdysi jiní v jiných dobách, migrují po světě a jejich misí je nastolit jejich víru za každou cenu …

Další odpovědi
Kepler

Ne, migranti z arabských zemí a Afriky nás nespasí. Můžeme ale využívat kvalifikovaných pracovních sil z jiných zemí, třeba z Ukrajiny. Pomohlo by to nám i jim. Problém ale je, že to pro Ukrajince není moc snadné. Zpočátku u nás pracují 3 měsíce a pak musí domů. Mohlo by to být řešení, tak jako to bylo řešení v Německu v 60. létech. Bez zahraničních pracovníků by se německý hospodářský zázrak nekonal.

Ušel ventil

Spasí migranti naši ekonomiku?
To je stejná utopie jako kdyby měli pracovat cikáni – od revoluce snad dělá 1 % těchto nemakačenků – takže migranti ( afrika + muslimové) nás nespasí – spíš nás povraždí .

anonym

Četl jsem, že ČR souhlasí s kvoty migrantů za podmínkou že veškerý náklady na migranty bude hradit EU, tudíž z naších kapes by jsme je živit jako cigny neměli, měli by je živit dotaze z EU.

Kryšpín

Český národ si převážně neváží historie, ani budoucnosti. Nejdříve kariéra, hacienda, hogo-fogo autíčko, zahraniční dovolené, luxus, hamty hamty ať mám více než tamty, a.t.d., poté některé dámy okolo 40 ti hledají různé inseminátory, což se někdy povede, někdy ne.
Tudíž nejenom tlak z Bruselu, ale imigranti z různých částí zeměkoule jsou řešením, dámy se zamilují a než se odmilují může mít i pět potomků, poté bude český národ populaci krásně zvyšovat.

dr.luha

V Německu migranti ekonomice úžasně pomáhají. Tím, že nakupují zboží a služby vlévají do systému tolik potřebné finance. Takže žádný strach, i o důchodce se islamisti postarají, jak nejlépe umí.

anonym

Četl jsem, že ČR souhlasí s kvoty migrantů za podmínkou že veškerý náklady na migranty bude hradit EU, tudíž z naších kapes by jsme je živit jako cigny neměli, měli by je živit dotaze z EU.

Mc Merkurion

… to nejni nic novýho, to platilo vždycky, ale ten bordel po nich už nikdo nezaplatí …