Lgee

Spam v diskuzích na odpovědi.cz?

Roboti nemají šanci projít nikdo to nebude uspusobovat na tak malý web, ale občas si všímam že u některých otázek je manuální spam v diskuzích, ne u všech ale třeba u otázky o oknech je spam na stránku která vede na „kvalitní okna za dobrou cenu“ zajímá mě zda je vůbec nějaký zájem tyto spamy mazat (pokud to jde) je mi jasné že efekt je nulový vzhledem k počtu zobrazení diskuzí u otázek ale každá reklama zdarma je pro ně dobrá.

Nejlepší odpověď
Dochy

Občas nahlašuju, pokud si jsem poměrně dost jistý, že spamovitost převažuje nad užitečností.

Další odpovědi
elkon

Žádné reklamy a ni spam nevidím. A jestli se náhodou něco objeví tak to neotvírám. Nikdo tě nenutí do toho lézt.

Dochy

Elkon: „Nikdo tě nenutí do toho lézt“ – promiň ale tuhle debilní nic neříkající odpověď můžeš napsat téměř ke všemu…

Lgee

Není to všude jen někde

Lgee

Já píšu že to není všude je to u určitého typu otázek. Chápu že většina lidí to asi neotevře ale podle mých pokusů na odkazy klika 27% lidí. Takže to může pár stovek návštěv hodit.