Avatar uživatele
Lamalam

Je nový uživatel ProFairPlay spamer?

Jak se vám líbí nový uživatel http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/62399? Odpovídá pouze na účelově položené otázky jiných nových uživatelů, kteří se tu najenou vyrojili a nic jiného, než rovnost příležitostí je nezajímá. Jedná se o spam, nebo jsem paranoidní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, Emefej, ptáč, Agneta, gecco, anonym před 3102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jednoznačně je…
Navíc se domnívám, že i ´tazatelé´ jsou účelově založeni jen pro tyto otázky…
😉
No – když to adminovi nevadí – já na ty kecy zvysoka…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lamalam Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

"Projekt Pro Fair Play podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů. Prostřednictvím Norských fondů přispívá Norsko ke snižování sociálních a ekonomických rozdílů a posílení vzájemné spolupráce v Evropě. Podporuje především ochranu životního prostředí, výzkum a stipendia, rozvoj občanské společnosti, péči o zdraví, děti, rovnost žen a mužů či zkvalitnění justice. Program Dejme (že)nám šanci podporuje rovné příležitosti žen a mužů v pracovním i osobním životě a prevenci a pomoc obětem domácího násilí v České republice. Spravuje ho Nadace Open Society Fund Praha, která od roku 1992 rozvíjí hodnoty otevřené společnosti a demokracie v České republice.“ atd.
http://www.pro­fairplay.cz/o-nas/

Myslím si, že na této stránce by neměl být – jde o spam, reklamu, jistým způsobem obtěžující příspěvek.

Navíc otázky kladou stejní uživaelé a týkají se jen tohoto tématu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

je to jasné porušení kodexu BAN!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Pána joty, takovýhle příživníky kteří nic neumí, jen natahujou dlaň a manipulují, to platím ze svých daní? Lidé si nesmějí být rovni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Podle mne jde o spammera.
Jednu jeho odpověď už jsem nahlásila jako spam/reklamu
(uvedla jsem i do diskuze pod otázkou).

Zvažuju obrátit se s upozorněním i na majitele Odpovědí.
Není běžné, aby se na webech podobných Odpovědím
registrovali jako uživatelé organizace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jsi paranoidní. Prostě se tu najednou zaregistrovala skupinka uživatelů, pro které je rovnost příležitostí nosným tématem a nic jiného je nezajímá. ProFairPlay jim jenom dobře radí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptáč

Ty brďo, Kenyrts ještě žije jo? Tak Vše nejlepší.

před 3102 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek