Avatar uživatele
anonym

Souhlasíte s mým zamyšlením o Odpovědi.cz?

Byl jsem zde už v dřívějších letech a po delší absenci jsem se vrátil pod jiným účtem. Většina kvalitních uživatelů je pryč a ti co zbyli (čest výjimkám) jsou proruští trollové, provokují nebo pokládají přinejmenším dotazy velmi diskutabilní povahy, obsahu a sdělení.
Myslím si, že je to škoda, protože dřív to býval opravdu fajn web. O Slovenské verzi ani nemluvě, ta už je mrtvá.
Říkám si, proč s tím vlastník/admi­nistrátoři něco neudělají? Ano, web svůj smysl plní nadále a nějaké peníze z reklam to rozhodně nese. Ale ani to my nedává smysl, protože kdyby se tu zavedla lepší pravidla, rozhodně by se vyfiltroval toxických content a user base by byla větší, čímž by se zvýšil i výnos z reklamy pro majitele. Ale kde není vůle…

Zajímavá 0 před 813 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Viktorie II.

Nesouhlasím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

S tím souhlasit nelze. Třeba vezmi si sebe. Ty jsi jeden z těch co porušují místní pravidla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Třeba posoudit kvalita/kvantita a rozhodnout se. Tvá myšlenka „user base by byla větší, kdyby se vyfiltrovala primitivita“ tě předchází (vskutku zajímavý pohled na realitu tohoto světa/života v něm).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Proč třeba neodfiltrovat proamerické troly. To si vždycky někdo vytipuje nepřítele. Příště to budou obézní, nebo zrzaví. Jak už jsem psala, liberálové, co nenávidí liberty, moc nepomohou. K demokracii patří různé názory, a do diktatury jen jediný. Každý má různou životní zkušenost, a různé motivace a zájmy. Každý nežije ve velkoměstě, tak by měl respektovat i jiný úhel pohledu na život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Mnoho informací dnes může člověk najít na Wikipedii a internetu, mnoho dotazů už bylo zodpovězeno zde na odpovědích, takže zde zbývá prostor spíš jen pro dotazy na konkrétní situace, blbiny apod. Hodně lidí odešlo kvůli neobjektivnímu bodování otázek a odpovědí nebo vlastní ješitnosti.

Poslední hřebík do rakve byla minulá úprava webu, kde se nováček musí prokousat výběrem kategorií, což většinu lidí odradí. A hlavně zrušením funkce „Můj stream“ zmizela praktická použitelnost webu a je z toho v podstatě jen debatní kroužek.

Nevím, jestli jsem proruský troll, jsem z rodiny pronásledované komunisty a v pionýru jsem nebyl. Přesto znám stovky ruských a ukrajinských písniček, filmů apod. Určitě je spousta důvodů tyto země obdivovat a přát jim to nejlepší, i navzdory některým přežívajícím následkům svrabu, kterým bylo SSSR postiženo. Je těžké orientovat se v současné informační válce, NATO v současné situaci rozhodně není nevinné. Ovšem Putinovu poslední akci zásadně odsuzuje většina Rusů a podporují Ukrajince. A trolové mohou být nejen proruští, ale i progenderoví, a mnoho jiných. Je na každém, jestli je schopen alespoň částečné sebereflexe nebo bez zábran živí a ventiluje své přesvědčení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nesouhlasím.

Trollové jsou taky lidé. Řada z nich vede v reálu úplně normální život. Pracují, starají se o rodinu, mají aktivní koníčky apod.

To už by někdo mohl mít něco proti i jiných skupinám lidí a vznikla by diktatura.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Nesouhlasím. Ale se zrušením funkce „Můj stream“ také nesouhlasím, byla fajn a chybí mi a bylo by dobré ji tam vrátit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Zjentek: Prosil bych o přesné citace. Filtrování a moderace toxického contentu je praxe na mnoha jiných webech. A není to pohled na svět, ale na tento web. Diskuze musí být moderována a směřována, jinak nastane chaos a každý si bude dělat, co chce. A myslíš si, že primitivního patří do demokratické země 21. století?

Avatar uživatele
anonym

Drap: Pravidla porušuji proto, abych mařil snažení místních trollů. Je zajímavé, že postnout recept na vafle je porušení pravidel, ale spamovat tu proruský content je úplně v pořádku.

Avatar uživatele
Ametyst

Čím dál víc lidí, lepšolidí, nenávidí ty druhé. Nepřítel byl označen a onálepkován, tak bezmyšlenkovitě hurá do něj Možná jsou to i ti lepšolidi, co fandí digitalizaci: to by potom měli možnost kliknutím myši zničit člověka, zbavit se ho, anihilovat, aniž se mu musí podívat do očí nebo čelit pohledu na utrpení.

Nový příspěvek