dust8

Snídá někdo na světě chleba se sádlem, se solí a cibulí a k tomu panáka vodky či slivovice?

Poslední dobou mám chuť na to přejít. To by byla hned jinačí nálada po ránu!

Nejlepší odpověď
Dochy

Vzhledem k tomu kolik je na zemi lidí, tak určitě ano.

Další odpovědi
aliendrone

Tohle běžně přesnídávají při práci na vinohradě. (případně chleba, sůl, špek/slanina + slivovice) HROZNÁ rachota v počasí, jako je dnes či včera, jakkoliv je to výživné, určitě při takové svačince neztloustneš. :)