JanyOK

Smí být otázka o čemkoli a nebo jen taková, se kterou si nevím rady?

Nechtěla bych být „mimoň“ co se ptá i na to, co je ostatním jasné. Neb nás učili – Nejsou hloupé otázky, jsou jen hloupé odpvědi. Nejsem tu dlouho a tak nevím. Díky

Nejlepší odpověď
panenka

Může být o čemkoliv pokud zde budem na ní vědět odpověd rádi ti tu na ni odpovíme

Další odpovědi
led

O čomkoľvek, pokiaľ dodržíte „Kodex uživatele“