Filip84

Slyšíte doma hlasy? A jestliže ano: co vám říkají? 😃

Náš VIP člen jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník ostatní zvíře a hmyz je přesvědčen, že doma slyšel hlasy (a pokud se dobře pamatuju, už to tu psal vícekrát). Nerad bych jí křivdil, ale o hlasech doma, snad, psala i mychala🤪 schyzofrenije jediná ne blbý na světě.

Je tu ještě někdo jiný, kdo doma slyší / slyšel hlasy? A co vám říkaly? 😃

Já jsem slyšel doma hlasy, arciť že jsem doma slyšel hlasy: když jsem měl influensu a horečky přes 39°C. Mne nasraly, „kurwy“, copak to se dělá, rušit maroda!? Ale to jsem měl těžký halucinace! 😅 Njn: tiež som mala žltačku, ako prišla, tak aj odišla. Influensu jsem vyležel, pak mi bylo ještě asi 2–3 tejdny blbě, že jsem ani neměl tužku, a od tý doby už mne žádný hlasy nepřišly otravovat. 🤷‍♀️😆

P. S. Na obrázku jsou professionální likvidátoři „hlasů“. jyřýkovi🤪 přijde hlasy postřílet ten Van Helsing šípem, aby už se měli konečně všichni a napořád dobře, a já si pozvu tu babu, „na večír“, si popovídat o hlasech! 😈

Nejlepší odpověď
Savier

Ano, hlasy jsem doma slyšel, ale už neslýchám.

Když mi j*balo tak jsem je slyšel.

Další odpovědi
Drap

Ano, hlasy doma slyším pravidelně.

Ano, vždy když na mne někdo mluví.
Chybí jiná možnost, špatná anketa.

Rokio

Ano, hlasy doma slyším pravidelně.

Nejedná se ale přímo o hlasy, ale o zvuky. Konkrétně to je zvonění zvonků. Podle mého cvokaře jde o pseudoiluze.

paul1

Ano, hlasy doma slyším pravidelně.

Ano, pocházejí od manželky, např: mohl by si umýt nádobí, povysávat apod. 🙂

Filip84

Savier: Už máš natrženou prdel …? 😂😜

Ne, vážně: co Ti bylo, mohu-li se zeptat?

Savier

To bych tu raději nerozebíral 😁😁🤣

Filip84

Tak pokud chceš: napiš soukromou zprávou. 🤷‍♀️