Baruš-lolli

Slyšela jsem,že když jím dopoledne a odpoledne už nic,tak hubnu.

Nedávno jsem se dočetla,že když jím dopoledne vše,na co mám chuť (samozřejmě nepřejídám se,takže snídaně+svači­na+oběd) a po tom obědě už NIC nejím,hubnu. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Popřípadě kolik jste zhubli za týden a tak. Dkěuji za každou odpověď :)

Nejlepší odpověď
Pájo

Platí to i ve Vašem případě.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-donutit-nejist-abych-zhubnul#discussion

Další odpovědi
Alesh

Já jsem zas slyšel trávu růst.

anonym

Pánové to vzali se selským rozumem a zkrátka. Takže asi tolik:
Blbnutí s dietami jsem si užila také až dost. Poznatek z toho mám jeden – nestojí za to si s tím lámat hlavu.
Když přijdou stresy a nerváky, je lépe být oplácaná spíše, než se opíjet, nebo být vynervovaná anorektička, která se bojí i vlastního stínu. Pokud jíš pestrou stravu, nepřejídáš se a máš dostatek pohybu, vykašli se na hubnutí, nebo na vynechávání jednotlivých jídel. Tím jen organizmu zaděláš na skutečný stres a ten bude mít naopak jako důsledek zvýšení váha, nikoliv její snížení.
Nabíráním váhy se organizmus většinou brání proti podnětům, jež mu nesvědčí. Člověk, který je vyrovnaný, v klidu, bez zbytečných nerváků, nemá potřebu se jednorázově (ani opakovaně) přejídat. Potom nemá také potřebu snižovat svou hmotnost. Pořádně se zamysli, než začneš se změnami ve svých stravovacích návycích, abys nezkazila více, než se Ti podaří získat.

huxa

a já se zase dočetl, že když nebudu nic jest, tak taky budu hubnout a navíc strašně rychle ;)

jedinou radu, kterou můžu dát, vykašlete se na diety, pokud nemáte zdravotní problém. Jeste hlavně bílkoviny, co nejméně cukry, tedy z příloh třeba rýži místo brambor (lépe a déle se tráví). dále vynechte bílé obarvené pečivo. Radši jezte tučné, než sladké. dle nicku soudím, že jste žena, takže hlavně sportujte, vynikající na hýždě a lítka jsou in-line brusle, dále je odpočinový sport ježdění na kole či běh, dle toho, co člověka baví, jestli jsi ještě dívka, skate je také dost namáhavý a podporuje motorikua zlepšuje funkci středního ucha. Posilovny se nemusíte vyhýbat, jen si nedávat od začátku těžké závaží a používat klidně kilové činky. Jídelníček si sestavujte jak chcete, doporučil bych pít kefírové, acidofilní mléko, jíst cottage sýr a nešetřit na potravinách, raději kupovat klobásy než párky (maso v celku a né namleté), zajít si raději do soukromé mastny než nakupovat maso v supermarketech. Ráno si vážně můžete dát vcelku na co máte chuť, ale musíte mít aktivní činnost, na večeři radši jen třeba protejnový koktejl, ovocnou, zeleninovou mísu, je to jen na vás a nezapomeňte, raději si přidat jen něco s bílkovinama, co vám chutná a projet se denně na kole alespoň po vaší ulici než nasadit razantní dietu, která vám absolutně nebude chutnat, vyměnit auto za kolo, … s tímto za pár týdnů seknete a dostaví se akorát jojo efekt

Funna

to je ale blbost…to asi jedna paní povídala, že? pravda to není ani náhodou…spíš po tom ještě přibereš…

Děda Louda

Objednej se na ORL.

venkovan

Ono se toho napovídá.
Já zas slyšel, že je lepší jídlo jíst častěji, v menších porcích a tak, žeposlední by mělo být tak čtyři hodiny před spaním. A dieta založená na hladovění (co to jiného je nejíst celé odpoledne a večer) vlastně podporuje vytváření rezerv.
Bavit se o tom kolik kdo zhubl za týden je jasné nepochopení principu zdravé úpravy váhy těla.

Lukasy

Tak pokud se nebudeš hybat budeš tloustnout aji tak, a pokud se budeš přecpávat a budeš mit rychle tráveni tak budeš hubnout, takže to zaleži na tom co děláš a jak rychle trávi tve tělo jidlo.

pizlicka

zenes se rovnou do bulimie.