Avatar uživatele
stoural

Jak se donutit nejíst, abych zhubnul?

Chci zhubnout a přitom mně moc chutná, hlavně večer, kdy už bych neměl vůbec nic jíst .....

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Pájo, Wang před 4584 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Nesmíte přestat jíst, to by byla základní chyba.

Přestanete-li jist, tělo na tento stav reaguje jako na období maximální nouze.
Přepne se do režimu sebezáchovy a začne „ukládat na horší časy“.

Doplňuji:
Postup je přesně opačný… 5 menších a pestrých jídel během dne ve zhruba stejnou dobu… tělo si to přeloží jako „období nadbytku potravy“, tak co by se s tím pracně ukládalo.

Uvažovat se vyplatí o kvalitě jídla a poloviční výhrou je, kdyý se začnete hýbat.
A věřte mi, že nemusíte začít hned běhat…
Pro začátek postačí pár dní v týdnu svižné půlhodinové chůze.

Upravil/a: Pájo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

U mě to bylo přesně to samý já byl samej bůček,řízečky,prej­ty a dortíčky,zákusky a jiný mňamky.Prakticky jsem jedl jen 2× denně a večer to byl vždycky koncert.Je to o silný vůli.Taky jsem zkoušel přestat ale vlčí hlad byl silnější.No a jednoho krásnýho dne při mojí jateční váze 100kg mi našli vyšší cukr a bylo po ptákách.Musel jsem od základu změnit jídelníček jíst 5× denně vysadit tuky,cukry a jiný dobroty začít se zeleninou a trochu i s ovocem který sem před tím celý život obcházel velkým obloukem.Akorát s tím pohybem ve 63letech moc nenadělám.Zkraje to bylo hustý ale po 20měsících jsem o 21kg lehčí cejtím se dobře a mimo toho sladkýho a bůčku jím prakticky všechno ale malý porce.
Uf,je to běh na dlouhou trať a není to žádná sranda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Dieta není o tom nic nejíst. Dieta je o tom jíst zdravěji (celozrnné pečivo, drůbeží maso, ryby, více zeleniny) a hlavně o více pohybu.

Nauč se plavat a choď do bazénu. Podle nicku vypadáš na kluka tak by jsi ještě jako bonus viděl ženy v plavkách.

Pokud by ti nevadil trestný čin výtržnictví nebo přestupek proti občanskému soužití můžeš se jít podívat na nahé ženy do sprch 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi, třeba získáte radu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­108&q=hubnut%C3%AD&sa­=Vyhledat#1371

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

jíst můžete, přímo musíte.
Ani se nemusíte nutit „jíst zdravě“ – selským rozumem vyřaďte tuky, cukry (mastné maso, sladkosti, těstoviny).
a je to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Zabavit se abys na to jídlo neměl čas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nemocnýJ

Přestante nakupovat a mějte prázdnou ledničku a choďte na dlouhé procházky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
stoural

S tou svižnou chůzí bych velice rád začal, neboť mám za sebou již dvě operace levého kolene a bolí mě, takže běhat nemůžu … díky za rady a podporu !!

před 4584 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

Druhá půlka úspěchu je v tom, když si z toho chození uděláš zvyk.
Kolikrát vidím lidi s nadváhou, jak se snaží s tím něco dělat a běhají a nebo se o běh pokoušejí… je to špatně, ničí si klouby a kyčle jenom proto, že jim o prospěšnosti chůze nikdo neřekl…
S tím tvým kolenem je chůze jasná volba a to plavání je taky super.

před 4584 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

Bude-li koleno zlobit, měj s ním trpělivost (snad nevadí, když tykám), nakládej mu hezky pomalu a pomoci v začátku mohou i trekingové hole (tzv.Nordic walking).

před 4584 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

Ať se daří, jen začít..mějte se pěkně.

před 4584 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek