Šlo by patentovat moje nové jezdící schodiště?

Jezdící schody v obchodních centrech mají normálně směr nahoru a další schody jedou dolů. Moje schody by měly tvar písmena A. Bylo by to propojené schodiště se vším všudy i se zábradlím. Instaloval bych je třeba ve Vaňkovce nebo v Globusu, jak je libo. Jely by jedním směrem tak, že když dosáhnou patra, jedou okamžitě zase dolů bez možnosti vystoupit a jít nakoupit. Nahoře by byli dvě uvítací pracovnice v saku a vítaly by přijíždějící zákazníky mávajícími květinami a popřály by jim pěkný nákup. Až by zákazníci přijeli nahoru, ty dvě vítací pracovnice by jim hned zamávaly na rozloučenou. Zábradlí by bylo spojené jako schody, takže by nikdo nemohl vystoupit. Přicházející by neviděli že lidé nahoře zase sjíždějí dolů. Ještě bych ty schody udělal dostatečně dlouhé a jely by pomalu aby lidé měli z jízdy požitek. Chtěl bych být v uvítacím týmu a pořádně se v pracovní době zasmát. Protože smích prý léčí.

Nejlepší odpověď
venkovan

Ano.
Patentuj si to a co nejrychleji.
Nečekej zájem od obchodních domů, ale od moudrých mužů kteří ale neví jak manželku zadržet před nákupy. Takže velikost pro rodinné a obytné domy.
Vítací pracovnice bych vyměnil za zamračeného a usmívajícího manžela.
Ještě je potřeba dořešit internetové obchody.

Další odpovědi
led

Geniálne, sen mnohých úradov. Nie do obchodov, ale do úradov treba ponúkať.
Čo keby ste skúsili svoj talent použiť na vyvinutie pohyblivých chodníkov okolo hospod s vašim princípom vítania a rozlúčky?

redy

Co jinýho může vymyslet chlap :) :D
Jen tak dál

hanny 2

To tedy opravdu nevím,které obchodní centrum by mělo o takové schodiště zájem,když by si nikdo nemohl nakoupit!