zjentek

Skutečnost, že jsem já, zjentek, frivolník, je ctností kladnou, nebo spíše zápornou?

Nutno zdůraznit, že zjenetk by nikdy, NIKDY nevyrazil na nuda pláž, do sauny nebo třeba na urologii. Děkuju.

Odpovědi
Arcimozek

Příteli, „kolego“, jste frivolník a je to přirozeně špatně. Nicméně, nedávno jste tu psal, že jste se spirituálně otevřel, tedy pevně věřím, že jste nyní jíž frivolník nižšího kalibru, čistší, připravenější pro spirituální život.

Pokud jde o urologii, tak pakliže byste měl zdravotní potíže, tak Vám ji silně doporučuji, neboť sám jsem měl jako dítě nádor na varleti a bez urologického vyšetření bych tu nebyl a nemohl bych pomoci světu, Vám. Tedy se nestyďte a v případě potřeby nevájhejte!

Držte se!

aliendrone

Pokud jde o mě, tak CNOST je vždy kladná. Jinak by to byla NECTNOST, nemyslíš? 😉 😁 😁

zjentek

Aliene díky takže MÁM JASNO! 😉

zjentek

Arcimozku, děkuji za bodování. Od člena entity pozvolna ovšem systematicky směřující k probuzení hlubšího uvědomění si toho nesmírně vážím, kéž všichni mohli by disponovat darem osvícení. Děkuju.