tasiri

Školní uniformy?

Rodiče i děti. Co si myslíte o tradici, zaváděné ve stále více světových zemích? Myslíte si, že by se měly školní uniformy zavést i do ČR? Proč ano? A proč ne? Nebo by měly být jen na některých školách? Měl by je hradit sát, škola nebo rodiče?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tady už jsou odpovědi.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/skolni-uniformy

Další odpovědi
led

V súčasnosti sú na súkromných školách, hradia si ich rodičia.

anonym

  • přestala by šikana kvůli druhu oblečení

+nenosil by žák nevhodné a pobouřující oblečení

  • oblečení pouze na jedno použití (tím je myšleno, že se v něm nemůže jít třeba do kostela)
  • žák by neprojevoval již svoje názory (7.9.-pád letadla s hokejsty, 8.9.-půlka žáků šli v černém do školy)
  • učitelé by si žáky snadněji pletli

náš stát by je pořídil za nejdrražší částky, takže by je nejspíš musela objednat škola a rodiče by to zaplatili

lexx

Nic až tak nového…kdo někdy študoval VŠ (před rokem 1989) ten ví co je vojenská katedra, AVKVŠ a uniforma do školy…a jaký jsme byli fešáci ! holky enem koukaly, jo, to už je dávno yesterday.

slad08

Rozhodně ne. Možná to sice dělá školu lepší a důležitější, ale jinak je to k ničemu. Až na to, že se podle ní poznají žáci.

no ja jsem nosila školní uniforomu na UKrajine,tam jsem totiž chodila do školy,ale když už se učím tady na základce tak žádný uniformy bych fakt nechtela je to děs! a k tomu když dite pujde do školy v uniforme v léte tak to by to díte se uškvařilo,já bych radši mnela normál. oblečení

anonym

Hergot, dneska jsi se zaregistroval a ani si nedokážeš přečíst kodex, který zapovídá opakování těchže otázek. Každej nováček si myslí, že je geroj a při tom je jen negramotnej ubožák. Na jiných stránkách by ti příspěvek vymázli a napodruhé rovnou blokli účet. Když někam vpadneš alespoň respektuj daná pravidla, pro něž ses zavázal registrací.

led

Doktore, na nováčikov najprv mierne…
Potom dvíhať decibely, a nakoniec chŕliť síru. Nechajte si rezervu :)

anonym

led, možná máš pravdu, jenže někdy je vše marno, jako mluvit do dubu.
Kerberus je už umořená z věčného napomínání a trpce konstatuje, že nováčci jsou čím dál tupější.