Iceman88

Školení – taky byste se tak zachovali?

Tak jsem byl dneska na tom školení, probudil jsem se nějak po třetí hodině ranní, no a 4:02 mi jel vlak, dost příjemná ženská ve vlaku. Do práce to mám hodinu a něco, proto jsem musel vstávat tak brzy. Ta průvodčí byla dost nadržená, ptala se mě, kde pracuji, řekl jsem, že v jedné firmě pracuji už 14 let. Ráno ve vlaku nikdo nebyl, jen já jsem tam sní byl, když přišla ke mě, tak řekla: " Vy jedete se mnou? " A nebo když se tam ještě s jednou paní bavila o Tescu, tak říkala, že je to všude stejné, že brigádníci tam neumí pracovat. No přišla ke mě a řekla: " Všude stejné, dvě ženské na vás " a plácla do sedadla, ta mě určitě chce. 😉 Už tehdy na mě házela oči. 🙂

Teď k tomu školení. Všichni, celá firma jsme měli sraz u jedné budovy na 6:00, bylo tam napsané číslo skupiny, takže jsem se musel zařadit. A chodili jsme, jak debilové po venku a po různých kancelářích, kde nás zkoušeli, já se ani nezapojoval, protože mě to nebavilo a měl jsem to na háku. V té skupině nás bylo asi celkem okolo 20 lidí. No a potom jsme šli na jídelnu v 9:00, kde bylo školení do 10:00, samozřejmě, před devátou hodinou jsem si dal bundu do šatny a zamkl ji. Po 10:00 jsem šel na šatnu pro bundu, tudíž jsem už moji skupinu ztratil a nehledal jsem jí, neměl jsem zájem chodit v tomhle počasí po venku. Tak jsem na šatně poseděl necelou hodinu a 10:50 jsem vzal roha, 11:06 mi jel autobus a 12:29 vlak.

Vyhlášení nejlepší skupiny bylo okolo 13:00, ale to už jsem byl ve vlaku. 😁 Takže vůbec nevím, kdo to vyhrál.

Taky byste se tak zachovali?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ta prvni cast tveho vypraveni mi prijde jako z Vratnych lahvi:-)

Další odpovědi
elkon

Spousta blábolů o ničem. Průvodčí jsi nesklátil, tak nic.

Drap

Takto bych se určitě nechoval

aliendrone

Nějak v té záplavě nepodstatných informací mi uniká to podstatné, takže jen zkusím odhadnout „vocotigo“.

  1. při nejbližší návštěvě zaměstnání ti to „kdo vyhrál“ sdělí kolegové
  2. pokud na to z nějakého důvodu pospícháš, tak existují mobily

A zachoval bych se dle výsledku a jeho důležitosti PRO MĚ. Možná bych si udělal čas na oslavu, možná bych jen pokrčil rameny HMMM anebo bych byl prostě zklamaný a možná i nakrknutý. 🙂

zjentek

Typická ukázka české profesní profesionality v praxi. 👍