Avatar uživatele
anonym

Skacete lidem do reci ? Ja jo a je to muj nejhorsi zlozvyk. Pracuji na tom , ale nema to ucel… jak na to ? ☹ -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, led, Andělé, Kerberus, tom004, Deli, anonym před 4619 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Iv, také jsem kvůli tomu občas peskovaná. Ne že bych přímo skákala do řeči, ale slůvky – no, jo, hm, vím – dávám najevo, že poslouchám. Někdy se ale při dlouhém rozhovoru neudržím, i když si uvědomuji, že to není vhodné.

Snažím se, ale musím se hodně soustředit…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Oplácela bych ti to.Nikdy bych tě nenechala doříct větu.Nadechla by ses,a už bych spustila.Bylo by asi zajímavý nás sledovat.Ani jedna by vlastně nevěděla,co ta druhá povídá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Snoubenko, vždyť už jsme to vyřešili. Po marných pokusech o recepty od tří doktorů, jsem nakonec našel jediný účinný způsob.
Když se úplně nejvíc rozjedeš a už vůbec na nic nereaguješ, nekompromisně ucpat ústa dlouhou a vášnivou pusinkou.
Akorát jednou se nám to vymklo, když jsem se chtěl po 2 minutách nadechnout, tak jsi spustila kulomet, před nímž jsem se musel zachránit bezhlavým útěkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já ne , nemám to ráda
nejdřív vyslechni druhého a pak se vyjádři sama – líp to funguje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Z takových lidí,jsem na „klepnutí“.Naučil jsem se to řešit jednoduše.Odejdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Ano,těžce nevyléčitelné…já si dokážu i sama odpovídat…
My dvě bysme si krásně povídaly -iv-,neslyšely bysme se,ale to nám nebude vůbec vadit,hl.,že se pokecáme…:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Já to neumím, bohužel 🙂
Když se totiž sejdu s tchyní a švagrovou, ke slovu se prostě nedostanu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

nevyléčitelné.
také to znám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Taky se mi to občas stává. Prý pomůže, když se člověk naučí, vždy než začne mluvit napočítat do tří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Snažím sa neskákať. Ale, keď už je toho veľa, zatnem to mávnutím ruky (účinné, vždy zabralo) a poviem si svoje. Vtedy je nepustím a meliem a meliem…
Niekedy, keď sa mi nechce reagovať, mlčím a čakám, až hovoriaci stratí dych (raz sa predsa musí nadýchnuť).
Výnimka:
Ak je to náhodou môj „najvyšší“ tak pri jeho nádychu sa opýtam: môžem?, nečakám na odpoveď a spustím. Ale väčšinou vedieme normálny dialóg.
PS.

  • iv-, ako dlho dokážete vypúšťať vzduch (hovoriť) bez nadýchnutia? Určite nám dáte šancu zmeniť monológ na dialóg… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jami , ne ne ne ! Ja si budu skakat s Arym !
:-p My uz jsem si tu jednou spolu o skakani psali. 🙂 :-p
Pardon … vsem… i Adminkum i Arymu… a hlavne memu skoromanzelovi .. ! Ja jsem z toho Aryho uplne vedle a on me porad kouka po jinejch. ! ;-( .. 🙂 -iv-

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

  • iv-, to je v poriadku, že pozerá po iných. To len kontroluje, či sú ostatné dostatočne červené od závisti nad jeho e-kočkou menom -iv-.

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Led , Ary vzal asi nohy na ramena a je fuc…
;-( -iv-

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Veď sa vráti. Kto mu podrbe kožuštek a vyčistí rany? Kto mu dá mliečko?

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No , jo …on uz zmizel ale i Dr. Axl !!! ?

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Asi sa vybrali na to decembrové stretnutie na Mesiaci. Tam bude predsa tá e-svadba, nie?

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek