kekoa.yancy

Šíří polská veřejnoprávní TVP prokremelskou propagandu?

„Po prolomení vyvýšeniny Svetlodar se obrana ozbrojených sil Ukrajiny v Donbasu rozpadla. Jaká část ukrajinských vojenských formací opustila okolní osady a jaká část zůstala, není dosud přesně známo, ale trend je jasně viditelný. Potvrzují se prvotní informace o stovkách zajatých vojáků Ozbrojených sil Ukrajiny. Podle místních obyvatel se něktěrým obráncům podařilo utéct přes pole, ale narážejí na minová pole, která tu před pár měsíci byla vybudována. Město bude brzy zablokováno a my se snažíme ho včas opustit. Držte nám palce.“

Odpovědi
led

TVP drží politiku poľskej vlády v zmysle koho chlieb ješ, toho vieru vyznávaj.

hapiky

Každý stát má svého Okamuru.
Pravdivě informovat je potřeba a ani zdaleka to nemá nic společného s keci proruských trollů.

Pepa25

Otázka je zavádějící (primární je, kdo to řekl, ne kdo to cituje – např. západní zdroje běžně citují Peskova atd.).
To dobyté město se jmenuje správně Svitlodarsk. Co se týká stavu na frontě viz odkaz, který jsem tu už dával: https://www.un­derstandingwar­.org/backgrou­nder/russian-offensive-campaign-assessment-may-24

Jiří Bohumil

hapíky- ale nemá také každý stát samé „hapíky“. 😉

hapiky

Uvědomuješ si, že lezeš do za.ku ruskému gangsterovy, na kterého celý demokratický svět vystrčil pr.el?

Disraeli

Ty jsi relativně zdravý, jo? 😂 https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-bohaty-kdyz-bydlim-ve-svem-mam-na-sve-a-rodinne-potreby-a-jsem-relativne-zdravy Dej pokoj. 😂

hapiky

No mám dva pokoje volné, nicméně plánuji to pouze pro inteligenty.