hapiky

Jsem bohatý, když bydlím ve svém, mám na své a rodinné potřeby a jsem relativně zdravý?

???

Nejlepší odpověď
seraphico

Tak přemýšlím, jakou souvislost má bohatství se zdravím. Jakože nemocný člověk nemůže být zároveň bohatý? 😄
Jestli sám nevíš zda jsi bohatý, tak my to tuplem nebudeme vědět. 😃

Další odpovědi
Kazatel

Ano, zdraví je to největší bohatství.

kekoa.yancy

Skutečně bohatý člověk by tak nesmyslnou otázku nikdy nepokládal

hapiky

kekoa.yancy: No vidíš a já si myslím, že jsem dostatečně bohatý. Nepotřebuji milióny.
Je to neustálý problém některých lidí, kteří si myslí, že jediné bohatství je spousta peněz.