Avatar uživatele
Kepler

Šest miliard za devět minut. To jsme opravdu tak bohatí?

Tolik bude stát 4 km tunelu na trati Praha – Plzeň, který zkrátí cestu o závratných 6 km a 9 minut jízdy. Zatímco jinde, na dalekém východě republiky, se ve špičkách jede 20 km i jednu hodinu. Jde o úzkou klikatou okresku (navíc se třemi železničními přejezdy) mezi Vsetínem a Valašským Meziříčím. Každodenně zde doprava (i ve VM) kolabuje, neexistuje ani obchvat VM. O nutnosti čtyřproudovky se mluví už nejmíň 20 let. Někde peníze jsou a jinde ne? Kdo mi to vysvětlí?
...............
Myslíte, že by pomohlo, kdyby ministrem dopravy nebyl ŤukŤok, ale Čunek?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

To víš, Valmez není Plzeň, Valmez je spíš p…

Co byste vy Valaši furt chtěli? Elektrifikace už proběhla, vlak tam taky jezdí, nějaké lesy tam taky jěště jsou, tak co. Váš valašský král dluží kde se podívá a vy hned tunel. S tím Čunkem by to taky nešlo, jak ho znám, tak by cikánům dal krumpáče a hybaj do tunelu. Ti by ho hnali.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jen ať spravují co se dá. Myslím, že se i ve Valmezu časem něčeho dočkáte. Možná na to nahlíží z různých ekonomických hledisek podle toho co tam kde projíždí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jsou na to různé „pohledy“ a nejen čistá ekonomika.
Jde taky o to kdo a za kolik „loboval“.:-)))
U nás podobný případ, Jeseníky, tunel po Červenohorským sedlem.
Třeba se do parlamentu dostane Sršáň z Dolních Studýnek (kandiduje za starosty) a „zalobuje“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Čas jsou peníze. Šest miliard za devět minut mi přijde tak akorát.

mosoj > nebuď zaprděnej. Je tu tisíc jiných otázek a odpovědí, který to tu ničej.

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jako obvykle. Jsi úplně mimo a jde ti jenom o bod. Ostatním o „srandu“. Tak pokračujte. Dobrý server jste zcela zničili.

https://www.asb-portal.cz/inze­nyrske-stavby/tunely/mo­dernizace-zeleznicni-trati-rokycany-plzen

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Mosoji, bereš život nějak moc vážně. „Sranda muší bejt, i kdyby na chleba nebylo“. Odpověděli jsme konkrétně a dle našeho názoru a nevím, čím jsme tento server zničili. Jsou na něm daleko stupidnější dotazy i blbější odpovědi, tak „nebuť labuť“.
Doufám, že když budu mít konkrétní, zejména technickou otázku (které mám většinou), tak na mne, k vůli tomuto, „nezanevřeš“ a pokud budeš vědět a znáš a víš toho zřejmě dost, odpovíš. Nic ve zlým. 🙂 Jura.

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Found: na tom asi něco je. Možná, že by Ťokovi nezaškodilo „projet“ se po té silnici ve své limuzíně. Takhle možná jen tuší, že Valašské království je někde na dálném východě.

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Lam: no jo, já blbec jsem si to neuvědomil 🙂 Sorry, palečky došly, rozdal jsem je i za odpovědí minulé a předminulé.

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Palce neřeš, hlavně že je sranda…

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Tak jsem Ti za Keplera dal palec já. Ale teď za sebe už nemůžu, dvakrát to nejde.:-(
/…/..//…/../(znáš morse a Q-kódy?- obdoba smajlíka 🙂
S tou sradndou „svatá pravda“.

před 2392 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek