Complex

Už jste jeli limuzínou?

https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2015/01/16/13/47/li­mousine-601462_1280.jpg

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano.

Mám dojem, že jsou to už zmiňovala. Poprvé a naposledy černou limuzínou. , Šlo o jednu jedinečnou lpříležitost, samozřejmě se už nikdy nebude opakovat, nechci ji uvádět.

Prostorné auto, sedadla nejsou za sebou, ale kolem stěn, urpostřed je volný prostor vzadu je bar,. Všichni jsme si připili na příjemnou jízdu – bylo nás 5.

Do auta se dobře nastupuje, volný prostor uvolňuje. Nepůsobí stísněně.

Další odpovědi
Drap

Ano.

Kdysi dávno, nijak mně to ale nenadchlo.

Rokio

Ne.

Nikoliv, ale doufám, že se toho dočkám, pokud se mi podaří zbohatnout.

led

Ano.

Nielen tou na obrázku, ale aj rebrinákom (samá diera), montgomerákom (Velorex), bakelitom (Trabant limuzína) a aj pancierovanou. Môj pocit: auto ako auto, pokiaľ ide a má sa kde sedieť…