Kepler

Senioři, dokázali byste to?

http://video.id­nes.cz/?c=A1704­04_141806_zaji­mavosti_zar&id­Video=V170404_13­4831_cas_salv

Já ne, protože bych nestačil s dechem…
Chodíte si ještě zatančit, třeba o plesové sezóně?

Nejlepší odpověď
meereg

Stát jako ty dvě srny? Ale jó, to bych snad ještě dokázal......­........

Další odpovědi
led

Ak sa máš o koho oprieť, aj staroba je ľahšia.
…a to ještě neznáte Hadimršku…

gecco

Můj tanec není definován věkem, ale množstvím alkoholu v krvi…
😉
Takže – pokud možno netančím…
😉

yuko

Tanec maji v krvi, ale nic Vam nebrani to take zkusit 🙂

ivzez

Na video se podívat nemůžu (limit FUP),
takže nevím, o jakou hudbu jde.

Tanec patří k mým oblíbeným aktivitám.
Nevrhnou-li se senioři např, na rokenrol apod.,
nevidím důvod, proč by tanec neměli zvládnout.

Kepler

ivzez: no právě, šlo o rokenrol a pěkně divoký, i se zvedačkama. Babka 64 let, dědek 70 !

Kepler

yuko: já měl taky tanec v krvi, ale jak jsem psal v popisu otázky, asi bych nechal pajšl na parketu – to je to co mi brání…:-)

Kepler

gecco: ani s politiky? 🙂

gecco

To už vůbec…
😉