sejtanka

Sčítání lidu

už máte vylněný formulář?Teda já to ted vyplnila a skoro mě trefilo,takové banality je zajímají,nechá­pu.....

Odpovědi
iceT

To víte,ouřady se vždycky starají po čem jim je h… a o co by se starat měli,to jim je jedno.

SajmonModer

Já to zatím ještě nevyplnil, mám strach se do toho pustit:-)

kapka

Dneska jsem ty formuláře dostala, ještě jsem do nich nekoukala, jdu se podívat.

ten který je

Je to stejný jak za bolševiků,akorád nyní hrozí pokuta 10000Kč za nevyplnění nebo nesprávně uvedené údaje.Nevěřím že veškeré údaje nebudou zneužity.

AndreiRanger

Už je to tady!

http://www.sci­tani.cz/cz/ak­tuality/pozor_na_fa­lesne_scitaci_ko­misare.html