Boy 13

Sázíte, ať už v loterii nebo si kupujete losy?

Já si občas vsadím Sportku, losy jsem dříve taky kupoval, ale věřim více loterii, tam vám to může opravdu ty čísla padnout, kdežto u losů si myslim, že je ta pravděpodobnost, že si koupíte ten výherní, opravdu velmi malá v porovnání s loterií, tam vám to může padnout.

Odpovědi
elkon

Sázím nedělní sportku pravidelně, za pár korun, už tak asi čtyřicet let.

paul1

Losy nekupuju, ale sportku si sem tam vsadím. Výhry? Pár čtvrtých. Ale člověk se má stále na co těšit.

Schluker

Obcas sportu nebo neco podobneho a vyjimecne lis. Mimochodem na losu se zezadu pise, kolik je z dane emise vyhernich. Kdyz jsě na to jednou koukal u jednoho losu, tak pravdepodobnost vyhry byla asi 30%, coz je oproti sportce vyrazne vysoka sance.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

„Já si občas vsadím Sportku, losy jsem dříve taky kupoval, ale věřim více loterii, tam vám to může opravdu ty čísla padnout, kdežto u losů si myslim, že je ta pravděpodobnost, že si koupíte ten výherní, opravdu velmi malá v porovnání s loterií, tam vám to může padnout.“ – vždyť si to protiřečí…