iwetax

S jakým motivem máte letošní stolní kalendář?

A jaký byl loňský? Já měla loni Hory a teď jsem sehnala krásně barevný s kyticemi

Odpovědi
hanulka11

Loňský jsme měli s recepty a letos máme podmořský svět./jako živý/

Jahoda

Minulý rok jsem měla s květinami. Přiznám se – na tento rok jsem si ještě nekoupila. :(

ten který je

Lonský jsme měli křestanský kalendář s fotkami kostelů a katedrál v ČR.Pro nový kalendář budu muset zajít v pondělí do obchodu.

quentos

loni bez motivů, letos ftipy Jiřího W. Neprakty.

GM

Letos jako jiné roky s kočkami a koťátky. A bez ftipů, Quentosi.

BEAES

Loni byl lunární a letos mám s krajinami, které odpovídají ročním obdobím, je nástěnný.

Terryle

Loni jsem měla koťata, letos zatím žádnej nemám. Mívávala jsem hokejový, později čajový/koktejlový (hodí se na schování jako sešit receptů)… a co seženu letos, to se uvidí. Chtěla jsem finskej, ale v zahraničí není možný sehnat klasickej stojací týdenní kalendář, jako je u nás, mají snad jen nástěnný měsíční a tam si nic nenapíšete. Tak se uvidí, co mi padne do oka. Ale nějaký pěkný krajiny/stromy/kyt­ky (ideálně s citátama nebo úvahama) případně letadla by vůbec nebyly k zahození :o)

iceT

Loni jsem měla kočičky,letos visací s recepty.

aramah

Loňský zvířátka letos květiny.

nikolkap

2010 jsme měli se psy a letos máme se zdravými recepty.

dagry

A já opět se psy.

flodur

http://www.bom­ba.cz/video/ka­lendar-mcdonalds/

anonym

Sbiram kalendare a umim je i udelat.Na letos jsem si udelala-pohadkovou tematiku na kazdy mesic.A take jsem je vlastnorucne,u­delala svym blizkym pod stromecek.