zjentek

Roste s mírou volného času přímou úměrností také chuť se zabavit?

Já o tom nepochybuji, ale mohu se i mýlit. Přesto si myslím, že doslova „bordel“ v přírodě (jak zmiˇ%nují deníky), který tam zejména o víkendech napáchají „lidé“, mají na svědomí převážně úředníci, učitelé, komedianti a jim podobní, kteří CHUDÁCI nemohou do práce (už tak to měli s platy těžké a teď ten kovid..). No a samozřejmě jejich drahé polovičky, vesměs tedy nevinní manželé, které tam s sebou o víkendu povinně vytáhly (do hor, kopců, lesů, zamrzlých vodních ploch…).

Odpovědi
Kepler

Nic proti horám a lesům. Ať tam sebou vezmou celou rodinu, několik plastových pytlů a můžou tam sbírat prázdné PETky, použité papírové kapesníčky a další bordel, co tam po sobě zanechali jejich kolegové. Na celý den budou mít o zábavu postaráno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.