verunka483

Říkáte „ofina“ nebo „afina“ ?

Doplňuji:
terry: co by to bylo… já vím že spousta lidí tomu takto říká a já třeba taky, tak se jen ptám.

Nejlepší odpověď
terry

Co to je afina?
Co je ofina – vím.
Doplňuji:
Ještě jsem to neslyšela.
A asi ani google o tom neslyšel.

Další odpovědi
aramah

Já to slyším taky poprvé u nás ofina 🙂

hanny 2

U nás na Moravě se říká „afina“.

Damiana

Afina – také jsem nikdy neslyšela, znám ofina, ale také výraz „ojka“.

MichalN

to asi podle toho co zrovna myslím:
afina – http://najisto­.centrum.cz/111993/a­fina-sro/
ofina – http://www.go­ogle.cz/search?q=o­fina&hl=cs&prm­d=imvns&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=WdVTT-WDKOXT4QS3-eDcDQ&ved=0CCs­QsAQ&biw=1280&bih=687

🙂

Ella

tak afinu jsem nikdy neslyšela nikoho říkat…

terry

hanny 2 – prosím, kde na moravě? Jezdím do Brna a tam také říkají Ofina.

hanny 2

Jsem z Brna,asi se používá obojí výraz,ale moje generace používala spíš „afina“.

hanulka11

nikdy jsem afina neslyšela… jo hafina jo to je psice:D:D