bobánek

Rádi se sprchujete nebo koupete?

Ja osobně se rád sprchuju.Dáván to do zdraví,nebo se říká čistota půl zdraví.

Nejlepší odpověď
aramah

Ráno sprcha a večer si ráda poležím ve vaně.

Další odpovědi
Mili @

V létě není nad studenou sprchu, v zimě nad teplou vanu a třeba i s pěnou!!!!!

hanulka11

Já miluji koupel v plné vaně s přídavkem nějaké příjemné vůně -nejlépe mořské .A také relaxační bylinnou

dagry

I já jsem pro obě varianty, ale více upřednostňuji vanu s pěnou a svíčky okolo a relaxuji.

SinceX

Já preferuji více sprchu, je to rychlejší, úspornější a lépe se umyju, než kdybych měl ležet ve vaně..

anonym

To jsou zvláštní zvyky – sprchovat se.
A koupat se? Copak jsem ryba?

GM

Byla jsem zvyklá napustit si každý den vanu. Teď v rámci úspor přecházím pomalu na sprchování.