Valky

Rada: Jak na skřípnutý nerv.

Než jezdit na pohotovost, kde Vás akorát „opíchaj“ a ničemu to nepomůže. Poradím malý trik. Pokud máte doma tenisový míček, dejte ho na zem, nebo tvrdou podložku a lehněte si na něj místem, kde skřípnutý nerv máte, uvolněte se a zatněte zuby. Bude to bolet jako čert, ale mělo by Vám to pomoct. Pokud né, doporučuji návštěvu RHB lékaře nebo fyzioterapeuta. Ten Vám od bolesti pomůže šikovnými chvaty – netřeba injekce!
Prevence – cvičení a protahování, posilování a hlavně jóga! Bez té už by mi upadla záda! :o)))

Odpovědi
jahudka_vlm

Ibalgin krém ne gel a dát na to mokrý teplý ručník. Mě to pomáhá.