Asker99

Jak na skřípnutý nerv?

Již nějakou chvíli mě trápí skřípnutý nerv mezi žebry (pod levým prsem). Nicméně, ve snaze najít nejefektivnější lék, narazil jsem na dva rozporuplné způsoby, jak s tímto problémem zatočit. 1) klid (teplo…) 2) jóga/plavání

Co tedy funguje lépe? Děkuji

Odpovědi
Kepler

Pokud jde opravdu o skřípnutý nerv (viz příznaky v odkazu), existují i efektivní lidové léčitelské metody, ale taky nemusí vždy zabrat. Skřípnutý nerv je v zásadě fyzickou obstrukcí nervové soustavy těla. Mezi příznaky většinou patří necitlivost, menší otok, silná bolest, mravenčení, svalové křeče a svalová slabost. Skřípnutý nerv bývá většinou spojován také s bolestí, která vystřeluje z postiženého místa.
https://www.wi­kihow.cz/Jak-l%C3%A9%C4%8Dit-sk%C5%99%C3%AD­pnut%C3%BD-nerv