Skříplý nerv v zádech?

Ahoj nevíte někdo jak se zbavit skříplého nervu v zádech? strašně mě to vystřeluje v zádech už asi 2 týdny.Nevíte jak se toho zbavit aniž bych musela k doktorovi?

Nejlepší odpověď
salsa verde

Lidi zlatí a na co čekáš? Proč ne k doktorovi pokud to strašně vystřeluje???

Další odpovědi
Jikra

Taky se mi nechtělo k doktorovi a zkoušel sem doma všechno možný a při tom trpěl jak zvíře až sem ve finále skončil v nemocnici na kapačkách kde mi teprve od tohoto svinstva pomohli.Takže já už bych to neodkládal.