WalterBishop

Pustili byste si k bádání tuto písničku? Já ji užívám pravidelně. Je dostatečně zvučná, melodická a inspirativní?

https://youtu­.be/0lyQAPEMzaM?t=9

Odpovědi
Kelt

Tak tato písnička se mi více líbí v provedení od Lunetic. Pokud jde o melodickou skladbu. Ale jsou jiné skladby, které mohou více inspirovat. Ale to je věc vkusu, nálady a pod. Nebudu doporučovat ani vyvracet.

Rocker

Tuhle skladbu znám od Alison Moyet,možná jí někdo nazpíval ještě před ní.
Ale k případnému badáni bych si asi pustil něco svižnějšího😆

da ny

Ne..
Pro mé bádání ne. A pak, mám raději jiné motory (:

WalterBishop

Jsem rád že máte jisté povědomí. Je vidět, že bádáte.