Anonym63

První líbání

Hodně se bojím prvního líbání, hlavně toho, že něco zkazím a nebo že ten s kým se budu poprvé líbat, tak se mu to nebude líbit a bude všem říkat jak blbě líbám..... Co mám dělt? Dá se to nějak naučit? Kdyb , v kolika letech , jste se poprvé líbali?
Doplňuji:

  • oprava: dělt = dělat, kdyb , v kolika…% Kdy a v kolika…

Nejlepší odpověď
quentos

ve dvacet osmi :{)> a měl jsem přesně takovéhle obavy. Jenže vtip je v tom, že až to přijde, přijde to samo, Vy se tomu poddáte a najednou to půjde. A obavy zmizí, jako když mávnete proutkem. Hlavní je nebýt v křeči a nejistotě. Váš protějšek bude třeba zkušenější a přiučíte se… a když ne, budete se učit spolu.

Další odpovědi
iceT

Univerzální návod neexistuje,protože každý z nás je jiný a pokud se budeš líbat s někým,koho máš ráda,tak je to ta nejsnazší věc na světě.

marci1

Všichni jsme měli starost, jaké to první líbání bude a jak to dopadne. A když to přijde, tak se divíme, jak jsme se toho mohli obávat, když je to tak jednoduché a přirozené.

Braník

První líbání nedopadá většinou dobře,ale čas vše napraví,zkus říct někomu,kdo umí líbat,at tě to naučí,volil bych raději kluka než holku,
Já začal v 15ti a mohu napsat,že každá žena či dívka líbá jinak,ale u jedné mi překvapilo líbání na spodek jazyku,to je něco moc fajn,to ale by ses musela naučit jakyk natočit kolmo,je to dost těžké,ale dá se to a to líbání je fakt super,protože je na spodku jazyku mnohem více jemná kůže a pocity při líbání jsou mnohem hezčí a příjemější.
asi takto:http://tinypic­.com/r/15wjhpd/5

mrNikelou

ničeho se neboj taky jsem měl strach že to zkazim nevim jestli jsem to zkazil nebo ne ale určitě mi tobylopříjemný a mojí partnerce také :)