Lgee

Jak se správně líbá?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak, aby to bylo oboustraně příjemné. Žádný kurz na to neni. Každý se musí naučit sám.

Další odpovědi
anonym

Po francouzsku se to mým posledním dvěma exkám vždy líbilo, protože jedna byla průbojná, že mi jazykem zkoumala stoličky, a druhá se zase dokázala rozjet, když se do toho ponořila. To je styl, kdy se používají vzájemně jazyky, které se různě proplétají. Jakkoliv to napsané vypadá odporně, tak je to velmi romantická a krásná technika, která svědčí o velké lásce. Né každá žena toto však povolí a pak se s ní dá líbat pouze rty.

Zdroj: zkušenosti

mosoj

Většinou ústy.

anonym

Každému to vyhovuje jinak, není žádné pravidlo jak přesně.
Například já, jelikož jsem sadomasochista, k tomu preferuji i kousání.

marci1

Neexistuje návod. Každý líbá tak, jak to cítí. 🙂

pizlicka

když zapojíš srdce