Łelynka;*

Jak se poprvé vykousnout se svým klukem? abych si před nim neudělala trapas? :/

Nejlepší odpověď
anonym

Tak jsem vám jednou viděla horor s kanibali. … Jinak klid a zhluboka dýchat. Člověk má často obavy, že se něco nepovede a nakonec je sám sebou překvapený. A nebojte se trapasů.
Doplňuji:
Dr.Axl omlovám se, ale s češtinou mám neustále problémy. Prostě jsem hloupá a učení mi nikdy moc nešlo.

Další odpovědi
WeeBear

Jít na to spontánně, pod vlivem situace, nestresovat se s tím dopředu. Až přijde ten správný okamžik, nebude čas na to přemýšlet „jak to udělat“. Žádný učený z nebe nespadl a to platí i v tomto. Na líbání neexistuje žádný spolehlivý návod.

Je třeba vyzkoušet a zlepšovat. A hlavně NESTRESOVAT!

www

Jak jsem starej, tak jsem blbej. Co to prosím v dnešní mluvě znamená „vykousnout“ v tomto smyslu?
Doplňuji:
Ad Doktor:
Jo tak to je vono? A já měl přiznám jiný představy 😁 !
Ad tazatelka:
Tak to rozhodně neřeš, pokud to nějak nepřijde „samo“, nemá to smysl. Tyto věci musí řešit instinkt, chceš-li vášeň. A právě v ní se jakékoliv předstírání nemusí z mnoha důvodů vyplácet. I tvých vlastních.
Zkušenost

anonym

Názorný manuál v 10 krocích:
Doplňuji:
ad www – odpověď v diskuzi.

Zdroj: http://www.bles­k.cz/clanek/vi­deo/118212/jak-spravne-libat-navod-pro-idioty.html

pusinka50

Teda díky za vysvětlení pojmu „vykousnout“, to mi rozum moc nepobral:-)
A to jako, když chci od chlapa pusu, tak se ho zeptám, jestli by mě nechtěl vykousnout??? 😁 😁

jmhad

www tak to jsme dva,budu se muset zeptat někde v mateřské školce

arygnoc

to príde samo.

anonym

Ad Lelynka, zkus si to otočit. Třeba právě on prožívá rozpaky a nejistotu, protože si sám není jist a je to pro něj premiéra.
A naopak ty jsi ta bohyně, na níž čeká, aby jste se sblížili, takže stačí nechat iniciativu na něm a sama se jen podvolit, tělo má své odvěké instinkty, které tě nezradí a právě to poznávání má své neopakovatelné kouzlo.
Více hrdosti a sebevědomí, pokud by tě posuzoval jen podle promiskuitní a profesionální líbačky, tak tě není hoden nebo je to povrchní proutník.

anonym

ad www, to je asi tak nejblíž našemu dávnému výrazu „francouzák“ – polibek s jazykem až v krku a zuby vzájemně napříč, proto asi to „vykousnutí“ (jako bys chtěl vykousnout protějšku jazyk – zkus si to někdy se svou polovičkou, třeba ji ještě milostně šokuješ).
ad Vlk z lesa – záměr dobrý, jen ta koncovka ti to příliš vizuálně kazí, viz návod na správnou formu v odkazu:
http://www.pra­vidla.cz/hledej­.php?qr=kanibal
ad Lelynka – názorný manuál v 10 krocích:
http://www.bles­k.cz/clanek/vi­deo/118212/jak-spravne-libat-navod-pro-idioty.html

Łelynka;*

Já se právě bojím, že něco pokazím:/ Nevím jak správně otevírat pusu atd :/

Łelynka;*

Ale to nejde se nestresovat ! :/ I kámošky furt řikají aŤ se nebojím, ale to nejde… Skoušeli mě to i učit, ale každá to dělá jinak.. tak se právě bojím že ho nějak ztratítm :/

WeeBear

To ale není důvod ztratit ho. A stejně jako každá kamarádka líbá jinak, tak je to obdobně i u kluků. Opravdu se nemáš čeho bát. Za pár let se budeš smát tomu, že jsi řešila první polibek a přijdou jiné problémy.

Lucijej

To je právě ono, každý to dělá trochu jinak. I ty se svým klukem si najdete ten váš styl.
Jestli si chceš počíst, tak na netu je spousta odkazů
https://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_nf=1&cp=13&gs_id=1u&xh­r=t&q=jak+spr%C3%A1vn%C4­%9B+l%C3%ADbat&pf=p&ou­tput=search&scli­ent=psy-ab&oq=jak+spr­%C3%A1vn%C4%9B+l&aq=0&a­qi=g4&aql=&gs_l=&pbx­=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_cp­.r_qf.,cf.osb&fp=1077675­92aa8cf61&biw=1­525&bih=668