hapiky

Prozřel také Microsoft, že zastavil prodej v Rusku?

„Stejně jako zbytek světa jsme zděšeni, rozzlobeni a zarmouceni záběry a zprávami, které přicházejí z války na Ukrajině. Odsuzujeme tuto neoprávněnou, nevyprovokovanou a nezákonnou ruskou invazi,“ uvedl prezident Microsoftu Brad Smith.

https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/cla­nek/microsoft-se-pridal-k-applu-zastavuje-prodej-v-rusku-40389272

Odpovědi
_Bůh_

Prozřel v tom, že se v Rusku utahují šrouby, a úplně tam Microsoft nebude moc mít komu nabízet cloudová řešení, což je dnes polovina byznysu Microsoftu. Licence na Windows si tam přeprodají tak jako tak.