Avatar uživatele
Sůwa

Prosím vás, „pečete“ někdo piškotovou buchtu v mikrovlnce?

Doplňuji:
Já už mám první dva pokusy za sebou, ale na netu jsem nic zajímavého nenašla, tak jsem to zkusila z poloviční dávky našeho oblíbeného předpisu na bábovku, kterou peču v troubě : 1 hrnek ph mouky + 1/2 pr.do peč. + 1/2 hrnku cukru + 1 vejce + 1/4 hrnku oleje + přiměřeně mléka. Při prvním pokusu jsem přidala skořicový cukr, při druhém kakao a ještě něco, co jsem považovala za vanilkový cukr, ale byl to škrobový prášek s vanilkovou příchutí. Do silikonové formy, vlnit 7 min. a 5 min nechat stát.Ta druhá buchta je o mnoho lepší, tak jsem chtěla znát osobní zkušenosti ostatních. Děkuji ☺☺☺

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? vagra, anonym, johana 56, hanulka11, hanny 2, Drap, Damiana, briketka10, anonym před 4171 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

U nás nikoliv,ale máš odkaz,kde to někde dělají!

Zdroj: http://www.to­precepty.cz/re­cept/1559-piskot-mikrovlnka/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

V mikrovlne? To by mě nikdy nenapadlo :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

tak uz tam jen pridat pudink…minule jsem to zkousel u babovky bylo to zajimave …hlavne mi jaksik nedoslo… ze ta babovka musi uplne vychladnout ..prave kvuli pudinku..a tak po vyklopeni z formy se mi tak trochu rozpadla …a pudink vytekl nicmene to bylo chutne …postup jako u babovky …pak uvarit pudink a kdyz se vyleje testo do formy tak jen pulka ..pak se tam vyleje pudink a zbytek testa ..a da se pect.....a v mikrovlnce jsem teda este nepekl.....zkousel jsem delat knedliky hrnickove …ale neni nad houskovy knedlik v pare domaci samozdrejme …jinej tady ani nesezenu..lol..a proste omacky a gulase bez knedliku ..heh to asi ne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Jednou kdysi dávno jsem ji pekla /recept už nevím/ a byla k mému překvapení dobrá,ale musela se hned sníst,protože do druhého dne byla tvrdá.Od té doby jsem to už nezkoušela.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

pro hanny 2, případně další – buchta je i druhý den naprosto skvělá 🙂

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek