Gaming

Co je lepší? Být bez bot v ponožkách, nebo v botách, které extrémně tlačí?

Odpovědi
Drap

V takovém případě nejlépe bosky.

Fakes147852

Drape to jsem já gaming vyber si to je jako co bys radši vyber si nic to není jsou to jen písmena

Edison

Boty, které tlačí bych neměl. Vybírám si kvalitní obuv. A když, tak bos.

Frontinus

Pokud budeš bez bot v ponožkách, záhy budeš bez ponožek. Takže otázka zní: V extrémně nepadnoucích botách (pro jsi si je, u Merlinových vousů, kupoval?), nebo naboso? Odpověď závisí na tom, kde se pohybuješ. Na dobré polní cestě nebo třeba na udržovaném chodníku můžeš chodit naboso poměrně dlouho i bez cviku a nic se nestane, zatímco třeba v kamenitém terénu si poměrně brzy rozedřeš chodidla.

Hlada

Vůbec si nedovedu představit, jak by k takové situaci mohlo dojít, ale asi bych si v tlačících botách zajel koupit boty pohodlné.

aliendrone

Víš, NEJLEPŠÍ by bylo navštívit psychiatra a s jeho pomocí se domáknout PROČ tě tento okruh dotazů (ponožky/nabo­so/chybějící boty/nepadnoucí boty atd.) vůbec trápí, resp. ti činí takové potíže. ;) :D :D

Jen můj názor, ale jsem přesvědčen, že by to mohlo být pro tebe osobně VELMI přínosné. ;) :D :D