cliwe

Prosím, poradíte mi? Po stažení aplikace z Google play se neukáže ikona na displeji. V paměti telefonu ale je.

Odpovědi
Dochy

A je to aplikace? Některé instalovatelné „balíčky“ padají do kategorie produktů jako knihovny, ovladače, motivy,… ty se projeví někde v nastavení, ale nejsou to samostatné aplikace. Pak u některých telefonů třeba hry se nezobrazují mezi ostatními aplikacemi, ale rovnou se řadí do spec. složky „hry“.