snookerballs

Prosím poraďte!

Já zítra můžu jet na chatu, kde bych si zahrál kulečník a najedl, ale riskoval bych to, že ten kulečník by nebyl ale i tak bych se najedl-jak se mám rozhodnout? zůstat doma nebo jet?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pokud vám hrozí,že budete doma o hladu,tak raději určitě jeďte!

Další odpovědi
Drap

Co takhle hodit si korunou ?

anonym

Zalezi take , jak ta chata je daleko. Jestli mate jet tam 100 km a zpet taky , tak za usetreni benzinu by jste se i najedl… , ale doufam , ze jste jen vtipkoval. 🙂 Parta je take dulezita. -iv-