Jonny

Prosím pomôžte!!!!

Prosím vás nie je nejaka stranka kde napisem parametre pc a tam mi vychodi ake hry mi pojdu?

Nejlepší odpověď
bolak

Her jsou miliony, pochybuju že by existovala stránka kde napíšeš svůj hardware a na stránku se ti vypíše seznam několika milionů her, nicméně ke každé kvalitní hře existují recenze a většinou je součástí recenze i odstavec s POŽADAVKY nebo POŽADOVANÉ PARAMETRY případně MINIMÁLNÍ KONFIGURACE. Tyto recenze najdeš buď ve specializovaných herních časopisech nebo na internetu.

Pokud by tu hru český google neznal, můžeš si tyto výrazy přeložit do angličtiny a hledat potřebné informace na cizích webech.