qwert7

Poradíte s cestou z Budapešti do Bělehradu?

Prosím o radu při cestě z Budapešti do Bělehradu.

Koupil jsem si jizdenku Budapešť – Bělehrad (pouze jednosměrnou). Když si chci zakoupit jízdenku v opačný směr zpět do Budapešti, již mi to žádný spoj nenabízí a to i na další dny. Prosím o radu někoho, kdo má zkušenosti s nákupem jízdenky. Děkuji velice

Chci jet ve čtvrtek 6. září. Čas nehraje roli. Bylo by to z Beograd Centar do Budapešť Keleti. Ať zadám jakýkkoliv den nasledujici (zkouším další dny), nemohu najít žádný spoj zpět.

Odpovědi
quentos

Málo informací.
Čím chcete jet?
Kdy chcete jet? (Některé spoje v určité dny nejezdí.) (Eventuálně v kolik hodin?)
Eventuálně přes která města?

Edison

A kde hledáš?

Arne1

Tohle ti nestačí?

https://www.bla­blacar.cz/sear­ch?fn=beograd&fc=&fcc­=&fp=&tn=Buda­pe%C5%A1%C5%A5%2C+Ma%C4%­8Farsko&tc=47­.497912%7C19.040235&tcc=­HU&tp=0&db=2018-09-06&s_uuid=31a3d149-536f-4356-8e3d-0f301c8d04b0