LadyKathar

Jak se jmenuje film z 90. let o učitelce, jež nastoupí na nové místo a do které se zamiluje její náctiletý žák?

Je to zahraniční film o učitelce, která nastoupí na nové místo na venkově a do které se zamiluje její náctiletý žák, kterého všichni považují za grázla, ale ve skutečnosti není. Natočen mohl být v devadesátých letech, ale děj se odehrává daleko dřív.

Odpovědi
yuko

Všechno je jak má být

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/38079-vsechno-je-jak-ma-byt/komentare/

Sabina123*

Není to Americká dívka?🧐

havly

hledám film na který sem kdysi viděla a teď si nemuzu vzpomenou na jméno ale vím ze to bylo o nactilem žakovy který měl vztach se svoji učitelkou a jednou je ve škole vyších i nahytaly na podiu za oponou jak měli sex prosím víte někdo