Rufus

Dobrý den, prosím pomozte najít či určit název filmu.

Asi je to dost starý film, ale obsah si pamatuji docela dobře. Bude asi francouzské provenience. Ind nebo podobné národnosi žije ve Francii,kde pracuje a bydlí se svými druhy. Někteří se stali anarchisty a dělali to, co anarchisté dělají. Po vyšetřování se snažili všechno hodit na našeho hrdinu. Ten mezitím si našel lásku, dívka pocházela ze zámožné rodiny, měli velký statek nebo sídlo…V inkri­minovanou dobu byl s ní, ale kvůli ní to nevyzradil. Byl odsouzen, ve vězení se pak oběsil, aspoň si to tak nějak vybavuji. Zcela v posledních záběrech filmu je jeho dívka v kuchyni a připravuje jídlo, mají větší společnost. Z rozhlasu se doví, že její milý zemřel, na výraz její tváře nikdy nezapomenu. Myslím, že ta herečka hrála i v Lidech z Mogadoru. Vzpomene si někdo nebo dohledá název tohoto filmu? Díky.
Doplňuji:
Jde o herečku Dominique Vilar, ale nejde mě i Lidé z Mogadoru, hledám název filmu s výše uvedeným obsahem. Jinak díky…

Nejlepší odpověď
Pájo

Na stránce www.csdf.cz si zadejte do vyhledávače „Lidé z Mogadoru“ ve specifikaci filmu klikněte na profily hereček.. tam byste mohla najít „tu svou“ a v přehledu filmů, ve kterých ta herečka hrála… si zkuste pohledat.. možná se vám název filmu vybaví, jak jej uvidíte.

Další odpovědi
Sea

film osobně neznám, ale toto jsem našla – třeba mezi nimi je i ten váš film

Zdroj: http://php88.fre­e.fr/bdff/act­.php?ID=1999